NC Group marka "Notebook-Center.pl" jest firmą zajmującą się sprzedażą bogatej gamy komputerów przenośnych, notebooków, laptopów, serwerów, palmtopów, projektorów multimedialnych, odtwarzaczy MP3, Sony Playstation i akcesorii. Przez 10 lat godnie reprezentowaliśmy spółkę notowaną na giełdzie papierów wartościowych Karen Notebook S.A. (Karen S.A.). Obecnie posiadamy status Partner Komputronik S.A. z jednymi z najlepszych wyników sprzedaży. Świadczy to o dużym zaufaniu jakim darzą nas kupujący z całej Polski.

Od początku naszej działalności staramy się uważnie słuchać uwag wszystkich Klientów. Zależy nam na tym, abyś ze współpracy z nami zawsze był w pełni zadowolonym Klientem. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub obsługi, napisz do nas lub zadzwoń. Dzięki Tobie stajemy się najlepszym sklepem w sieci Internet.

Pod nazwą "notebook-center"sprzedajemy sprzęt komputerowy oraz proponujemy usługi serwisowe w najniższych cenach na portalu allegro.pl. Kilka tysięcy opini może świadczyć o naszym profesjonalizmie i uczciwości w sprzedaży przez Internet.

NC Group jest czołowym serwisem urządzeń mobilnych w Polsce. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy specjalistyczne urządzenia do montażu układów BGA na płytach głównych w notebookach, jak również dostęp do części zamiennych. Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych komputerów przenośnych, palmtopów, projektorów multimedialnych, monitorów, serwerów i konsol.

Posiadamy szerokie zaplecze specjalistyczne i serwisowe tworząc Ogólnopolskie Centrum Serwisowe Urządzeń Mobilnych - www.notebook-serwis.pl . Naszymi klientami są korporacje, urzędy państwowe, uczelnie i klienci indywidualni.

Prowadzimy profesjonalny, szybki i tani serwis laptopów oraz naprawę notebooków:

Serwis laptopów Apple
Serwis laptopów Sony
Serwis laptopów Packard-Bell
Serwis laptopów Lenovo
Serwis laptopów Asus
Serwis laptopów California Access
Serwis laptopów DELL
Serwis laptopów Acer
Serwis laptopów IBM
Serwis laptopów HP, MSI, Panasonic

Posiadamy status autoryzowanego sprzedawcy urządzeń marki Apple, IBM, Toshiba, California Access, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens Computers, HP Compaq, ASUS, Aristo, Maxdata, Lenovo, MSI i wielu innych znanych marek.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Dell. Od ponad 26 lat firma Dell pomaga krajom, społecznościom i klientom na całym świecie realizować marzenia za pomocą technologii. Klienci ufają, że zapewnimy im rozwiązania technologiczne, które pomogą im więcej zdziałać i osiągnąć w pracy, domu, szkole czy gdziekolwiek indziej. Sprzęt tej marki nie jest produkowany masowo jak w konkurencyjnych markach przez co jakość wykonania jest o wiele lepsza o czym należy pamiętać przy zakupie.

Posiadamy status Punktu Przyjęć Serwisowych (APP) i Autoryzowanego Partnera Handlowego wielu marek. W naszej ofercie znajdą Państwo komputery i akcesoria marek: IBM , Apple, DELL, TOSHIBA, FUJITSU - SIEMENS COMPUTERS, California Access, SONY, HP Compaq, ASUS, Aristo, Actina, GERICOM, XIRCOM, 3COM i wielu innych.

Towar znajdujący się w naszej ofercie zawsze jest najwyższej jakości i w najlepszych cenach. Starannie dobieramy sprzęt do potrzeb klienta.

Profesjonalna kadra pracownicza świadczy usługi pomocy technicznej i wsparcia technicznego w branży IT.

Wszystkie zamówienia realizujemy ze szczególną troską o zadowolenie klienta.

Posiadamy certyfikaty KRD - Krajowego Rejestru Długów jak również potwierdzenie o naszej rzetelności i uczciwości na rynku Rzetelna Firma.

Posiadamy bardzo dobre warunki na leasing sprzętu komputerowego w firmie Leasing Plus.
Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszego personelu technicznego.


Mamy nadzieję, iż skorzystacie Państwo z naszych usług i będziecie w pełni zadowolonymi klientami.

Serdecznie ZAPRASZAMY


Dlaczego warto kupić u nas?

  • jesteśmy sprawdzonym partnerem wielu firm korporacyjnych,

  • posiadamy autoryzacje wielu znanych producentów sprzętu m.in. Apple, IBM , Toshiba, HP, ASUS, Fujitsu-Siemens, Aristo, CA

  • profesjonalna kadra pracownicza pomoże wybrać sprzęt dostosowany do Państwa potrzeb,

  • sprzedajemy tylko sprawdzone rozwiązania technologiczne,

  • służymy wsparciem technicznym w czasie trwania gwarancji i w okresie pogwarancyjnym,

  • gwarantujemy stałą dostępność oferowanych produktów i atrakcyjne warunki zakupu,

  • preferencyjne warunki kredytowe 0% w allegro.pl

  • Fundusze Strukturalne UE
Formy płatności:
W sklepie notebook-center.pl, przy wysyłkach zamówień, oferujemy następujące formy płatności:
(Aby wybrać jedną z poniższych form płatności należy ją odznaczyć podczas zamawiania towaru)
Przelew - przedpłata na konta sklepu NC Group:
48 1050 1142 1000 0090 6928 3324 (ING Bank Śląski S.A.)

Opłata zależy od banku, w przypadku przelewów internetowych większość banków nie pobiera opłat.

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Koszty tej formy płatności pokrywa NC Group. Ta forma płatności jest dostępna tylko dla zamówień nie przekraczających kwoty 5000 zł. Przy zamówieniach o wyższej kwocie pobrania wymagana będzie pełna lub częściowa przedpłata.